שי בן-צור and the Travellers

יום שבת
20.01 22:00
שי בן-צור and the Travellers

המכירה באתר הסתיימה!

שי בן-צור and the Travellers

יום שבת 20.01 22:00

שי בן צור & The Travellers

20.1.18 מוצ"ש // 21:00 פתיחת דלתות // 22:000 תחילת מופע // אברהם הוסטל

אורחים מיוחדים:
שי צברי
יוסי פיין ובן איילון (Blue Desert)

אחרי שפתח את הופעתם של רדיוהד בישראל (ובאירופה) בקיץ האחרון ואחרי מספר הופעות טרום בכורה, שי בן צור מציג את ההרכב הישראלי החדש שלו – The Travellers - בערב גרוב חגיגי ומסעיר! מסיבה מנוגנת לייב, חוצת יבשות וגבולות, טעמים וסגנונות.

בן צור, על הקו שבין הודו לישראל, הצליח ליצור לאורך השנים שפה מוסיקלית מקורית, אישית וחדשה המשלבת בין שירת קוואלי לשפה העברית, בין עולמות הרוק למוסיקת מדבר רג'סטאנית. המוסיקה הייחודית של בן צור, הפגישה אותו עם הגיטריסט ג'וני גרינווד (רדיוהד) ליצירת הפרויקט הבינלאומי "ג'ונון" שזכה להייפ עולמי ואינספור הופעות בכל העולם ובפסטיבלים נחשבים (Primavera, Best Kept Secret ועוד).

להופעות המקומיות של שי מתלווה יחידת קצב מופלאה הכוללת את בנו הנדלר – בס, טל כהן – תופים וכנען קנטי על ויברפון וסינתי שהופכים את הרחבה לחגיגה חווייתית ומדידטיבית של רגש והתעלות.
החלל של ההוסטל – מצד אחד תעשייתי, מצד שני חם ומזמין, צומת דרכים לתרמילאים מכל העולם – נבחר לארח את המסע המיוחד לערב זה. עם הופעת אורח של נסיך נבחרת הגרוב של המזרח התיכון, שי צברי, שי בן צור וה-Travellers יארחו גם את להקתם של בסיסט העל יוסי פיין עם בן איילון, המובילים את הפרויקט "מוזיקה מהמדבר הכחול". שתי הלהקות יחברו לנגן יחד על במה אחת לכדי מאש אפ של גרוב פסיכדלי.

חוויית סאונד שנמתחת מהודו במזרח, מתגלגלת למזרח התיכון ומגיעה עד למדבר סהרה ולמערב אפריקה. ערב ייחודי בו הגבולות מיטשטשים, הז'אנרים מתערבלים להופעת מסיבה חד פעמית.

ליין אפ

ביטול כרטיסים עד 48 שעות מיום המופע

אין עישון בחלל ההוסטל!

תחילת המופע עד שעה וחצי מפתיחת דלתות

מופע עמידה בלבד


שימו לב!

ביטול כרטיסים עד 48 שעות מיום המופע
אין עישון בחלל ההופעות
תחילת המופע עד שעה וחצי מפתיחת דלתות
מופע עמידה
שי בן-צור and the Travellers

אירועים קרובים (7)

אין לעשן
בבר ובהופעות