סאונדצ'ק - ועידת מוסיקה עצמאית

יום חמישי
22.02 18:00
סאונדצ'ק - ועידת מוסיקה עצמאית

המכירה באתר הסתיימה!

סאונדצ'ק - ועידת מוסיקה עצמאית

יום חמישי 22.02 18:00
סאונדצ'ק - ועידת מוסיקה עצמאית

בשנים האחרונות אנו עדים להתרחשותם של שינויים רבים בשוק המוזיקה העולמי יחד עם ההתקדמות הטכנולוגית, הגלובליזציה ואמצעי המדיה אשר הופכים נגישים כמעט לכל יד.
נדמה כי אותם השינויים משפיעים גם על פריחת סצנת המוזיקאים העצמאיים המקומית, עם יבול מוזיקלי מרשים שממלא את תחנות הרדיו, יצוא מוזיקה ישראלית לחו"ל, קיומם של פסטיבלי מוזיקה ברחבי הארץ ושלל אירועים התומכים ומחזקים את היצירה המתרחבת במחוזותינו. 

לצד התרחבות הפעילות העצמאית והצמיחה היצירתית של האמנים והאנשים אשר נותנים להם את המעטפת המקצועית (ניהול, בוקינג, הפצה, יח"צ ועוד), מסתמן כי עדין חסרים להרבה מהפעילים בשוק המקומי הידע והכלים הדרושים, על מנת למנף את פעילותם היצירתית והמקצועית ולתרגם אותה לפן עסקי, כלכלי ורווחי. למרות ההתקדמות הטכנולוגית, חלק גדול מהאמנים אשר פועלים באופן עצמאי, לא מכירים את חוק זכויות היוצרים אשר מגן עליהם, את השירותים שהם יכולים לקבל מהמדינה עבור תמיכה ביצירתם ואף מתקשים לעקוב אחר התהליכים והשינויים שעוברים על שוק המוזיקה הישראלי והעולמי. 

כמות השאלות הקיימות היא אינסופית - איך אני מפיץ את המוזיקה שלי בשירותים הדיגטלים השונים? האם אני צריך יח"צ? כיצד נכון להתנהל מול התקשורת? האם לפעול כחלק מקהילה מקדם אותי כמוזיקאי או שעליי לבדל את עצמי? איך בונים טור הופעות בפריפריה ומושכים קהל? מהו תפקידו של לייבל בימינו ומה חשיבותו במערך הכלכלי ובכלל לאמן? איך לנהל בהצלחה את עמוד הפייסבוק של הלהקה? מה הן הזכויות שלי באקו"ם ומה זה בכלל המילה המפחידה הזו "פדרציה"? 

כך נוצרה סאונד_צ'ק - ועידת מוזיקה חדשה אשר מופקת ע"י עמותת ספירלה, פסטיבל אינדינגב ובשיתוף האברהם הוסטל. הועידה צפויה להתקיים זו השנה השנייה לאחר פתיחה מוצלחת ביותר לועידה הראשונה בינואר 2017. הועידה מתמקדת בתעשייה המקומית ובפעילותה, בדגש על מוזיקאים עצמאיים והתנהלותם. באופן דומה למקובל בוועידות מוזיקה במרבית הערים המרכזיות בעולם, מטרתה של הועידה הנה סקירה וחיבור של הגורמים השונים אשר מרכיבים את שוק המוזיקה המקומי, הצגתם של מודלים כלכליים, טכנולוגיות ויוזמות חדשניות, לצד מתן כלים מעשיים לאמנים ואנשי תעשייה להתפתחות והצלחה בארץ ובעולם. 

הועידה תתקיים בין התאריכים 22-24.2 במספר חללים באברהם הוסטל תל אביב ותכלול הרצאות, סדנאות, מפגשים ופאנלים מקצועיים בתחומים השונים של תעשיית המוזיקה. במשך שלושה ימים נקיים בית ספר מקצועי שיתמקד בפתיחת השיח בנושא יצירה וקידום של קהילת מוזיקה שיתופית פורחת ופעילה בארץ, נציג את המדריך למוזיקאי העצמאי בשלל תחומים רלוונטיים ונקיים מפגש עם רעיונות עתידיים בנוגע לשוק המוזיקה המקומי. הועידה פונה לכלל המוזיקאים בישראל, מנהליהם ואנשי תעשייה צעירים, לצד אלו המבקשים לצלול לעולם המוזיקה אך אין בידיהם את הכלים וידע הדרוש לכך. 

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו. 

את הלו"ז המלא ופירוט ההרצאות, הפאנלים, המשתתפים והאירועים (תוכלו למצוא כאן).
כרטיסים לועידה נמכרים ב-70-80 ש"ח ליום, כרטיס מלא לשלושת ימי הועידה - 160 ש"ח (כאן

עמותת ספירלה הוקמה בתחילת 2016 במטרה לקדם מוזיקה ואמנות עצמאית בישראל, לתמוך בהפקות מקור, להציע מודלים כלכליים חדשים ועוד. 
פסטיבל אינדינגב פועל מזה עשור ומהווה אחד הגורמים המובילים בסצנת המוזיקה העצמאית בישראל.
 
 

שימו לב!

ביטול כרטיסים עד 48 שעות מיום המופע
אין עישון בחלל ההופעות
תחילת המופע עד שעה וחצי מפתיחת דלתות
מופע עמידה
סאונדצ'ק - ועידת מוסיקה עצמאית

אירועים קרובים (3)

אין לעשן
בבר ובהופעות