הנחיות לאומנים

אמנים\פרפורמרים יקרים, אנחנו מודים לכם על פנייתכם בנוגע להופעה אצלנו בהוסטל.

אנחנו מקבלים פניות רבות ולכן, על-מנת שהתהליך יהיה יעיל, אנו מבקשים שתקראו את הדרישות והתנאים שלנו. במידה ואתם יכולים לעמוד בדרישות, והתנאים טובים
לכם, רק אז אתם מוזמנים לשלוח אלינו קומוניקט, במייל.

● רוב התוכן שאנחנו מעבירים כאן הוא בשפה האנגלית מטבע היותנו מקום שמארח קהל בינלאומי
לכן מוזיקה\מופעים\סדנאות בשפה העברית פחות מתאימים אצלנו ותוכן באנגלית מקבל עדיפות תמיד.
[אברהם הוסטל מארח קהל מקומי, אך גם קהל של תיירים מכל העולם. התוכן שאנחנו מציגים צריך להיות באנגלית. הופעות או סדנאות בעברית יקבלו עדיפות נמוכה.] ● תאריכים למופעים\אירועים נסגרים חודשיים לפני תאריך האירוע.
● אם המופע בתשלום לקהל (ולא חינמי), התשלום לאמנים הינו שוטף +30 בהעברה בנקאית, לחשבון בנק אחד ולא בנפרד לכלל האמנים המשתתפים.
● התשלום הוא כנגד חשבונית \קבלה כנדרש ע"פ החוק. על האמנים המופיעים להיות עוסקים מורשים\פטורים, בעלי אישור ניכוי מס במקור.
● אנחנו פתוחים לכל סגנונות המוזיקה אבל גם תלויים בקו האומנותי שנערך אצלנו באותה תקופה.
● חלל ההופעות אינו גדול, מכיל כ – מקומות. לכן נארח להקות ואמנים שנעים בין אמן אחד ל-4 אמנים, עם דרישות טכניות יחסית מעטות וסגנון מוזיקלי שיהיה מתאים לגודל המקום.
● ברשותנו מערכת סאונד בסיסית (פרוט ינתן לאחר סגירת תאריך למופע רלוונטי). במידה ויש דרישות סאונד מעבר לציוד שיש אצלנו, התוספות יהיו באחריות האמנים.
● הופעה עם מערכת תופים מלאה בקומת ההופעות היא עניין מורכב יותר, והנושא יאושר לאחר בחינת הסגנון המוזיקלי של המופע והיכולת של המתופף לנגן בצורה דינמית בהתאם לחלל.
● כל אמן או להקה שמעוניינים להופיע, חייבים להעביר קומוניקט לפני סגירת תאריך האירוע.
● על הקומוניקט להיות מפורט. לכלול את הדברים הבאים: שם ההרכב; אלבום; מספר חברי להקה; שמותיהם ותפקידיהם בלהקה; הסגנון המוזיקלי שההרכב יוצר ויצר בעברו; קליפים; כתבות; ראיונות; תכניות רדיו; כל חומר שיווקי אחר שיש ללהקה.
● על האמנים לציין את עלות המופע. (הסכום שיידרש אברהם הוסטל לשלם)
● במידה וניתן לקיים את המופע בהרכבים שונים (מצומצמים) נא לציין זאת.

אם אתם עומדים בדרישות הבסיס שלנו, נשמח לקבל את פרטי הקשר שלכם במייל אל מנהל האירועים – עמית מאירי
fbjlm@abrahamhostels.com

Jerusalem | Bar