טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

דן בילו – לייב


מוצ"ש 21:00 כניסה חינם!

דן בילו הוא סונגרייטר ומפיק מוזיקלי, כיום מתגורר בברלין.

אלבומו הראשון של בילו ״New Haircut״, שיצא ב-2012, זכה לאהדת המבקרים והפך אותו לשם מוערך בקרב קהילת האינדי בארץ. בקיץ 2013 עבר בילו לברלין והחל לעבוד על אלבומו השני ״Speech Bubbles״ במשותף עם הטכנאי ואיש הסאונד ערן ״חציל״ אלפרן (Tiny Fingers ,TATRAN, Garden City Movement, פורטיס).

השירים באלבום נכתבו כבר בארץ, אך בילו רצה להפיק את האלבום במקום חדש פיזית ומנטלית, לאתגר את עצמו ואת קהל מאזיניו, במטרה ליצור סאונד חדשני ושפה מוזיקלית שונה ממה שהכיר בעבר, זאת תוך שהוא נאמן לאמת האמנותית שלו.

האלבום החדש שומר על הקו העשיר ומלא השכבות מהאלבום הקודם, אך מציג שפה אלקטרונית חדשנית ורעננה, בעזרתה מבקר בילו במחוזות בהם לא ביקר קודם לכן. 20 מוזיקאים נפלאים מלב הסצנה המקומית לקחו חלק בעשיית האלבום, מה שמקנה לו גיוון וצבעוניות מיוחדים במינם.

קהל תומכיו של בילו הביע את אמונו המלא בדרך שבה בחר ובמהלך 2016 פרויקט גיוס ההמונים לאלבום הסתיים בהצלחה גדולה.

האלבום יצא בפברואר 2018 וזכה לשבחים רבים בגרמניה ובישראל.

הסינגל הראשון שיצא מתוכו הוא FWYL & LIKY , דואט עם נגה ארז. נגה השתתפה גם באלבומו הראשון של בילו והייתה חלק מלהקתו בארץ, כך ששיתוף פעולה נוסף נרקם באופן טבעי (נגה משתתפת בשיר נוסף באלבום-״Decadence״).

הסינגל (ולצידו הקליפ המצוין) זכה לאהדת הקהל והעורכים המוזיקליים והושמע בתחנות הרדיו הארציות והמקומיות.

בנוסף לנגה ארז, חברו לעשיית האלבום: ניר יצקן ועמרי בלאו (Umlala), עמית ארז שאחראי על רוב עבודת הגיטרות באלבום, מאיה לי רומן (The Angelcy), נועם הלפר שהוסיף את צבעו המיוחד, אורי וינוקור שהפיק את הקלטות השירה, ועוד רבים וטובים.

בשנים האחרונות בילו ולהקתו מופיעים ברחבי גרמניה, לצד ביקורים קצרים להופעות בארץ. במטרה לתפוס את העיבודים העשירים משני האלבומים, הלהקה משלבת בין קלאסי למודרני, ועוטפת את השירים האינטימיים של בילו בצבעים מיוחדים במינם.

פרטים

תאריך:
11.24
זמן:
21:00
אירוע קטגוריה:

Upcoming Eventsאירועים קרובים

Jerusalem | Bar