טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

Special Indian Night and Kathak Show


הצטרפו אלינו לערב מיוחד של ריקודים, אוכל וחגיגה הודית צבעונית ומיוחדת!
ביום שני, 15/4, נארח קבוצת רקדנים ומוזיקאים מוכשרים, בערב חגיגי, שהמופע המרכזי שלו הוא הופעת הריקוד ההודי המסורתי "קטאק".
בנוסף להופעה, נגיש אוכל הודי מצויין, מעשה ידיה של להבה סילימאן (מסעדת "איצ'יקידנה").
שימו לב שהאוכל יוגש החל משעה 19:00, ושווה להגיע מוקדם, כדי לתפוס מקום טוב להופעה, שתתחיל ב21:30.
הכניסה לאירוע חופשית, ללא צורך בהזמנת מקום או כרטיס.
לאוכל ההודי שיימכר במהלך האירוע, תהיה עמדת תשלום נפרדת.
נמסטה ?
בהשתתפות:
מורני (morni) – רקדנית קאטק,
לומדת מחול בהודו משנת 2013. התמחות בקאטק, פולק (רג'סטאני וגוג'ארטי) ובוליווד. למדה בבתי הספר הטובים ביותר בהודו, בוגרת מלגת ICCR,
תחת חסותה של קומודיני לאקיה, אמדאהבד, גוג'ראט. מופיעה ברחבי הארץ במיטב הפסטיבלים, הופעות סולו או בליווי האנסמבל "מאיא-טרי".
תמר קלופר – טאבלה,
לומדת וחייה את המסורת של המוסיקה ההודית הקלאסית בעשור האחרון, אצל גיאן סווארופ מוקהרגי -תלמיד צעיר ומוכשר של פנדיט אנינדו צאטארג'י.
מוסיקאית פעילה בעיקר בסצנה של המוסיקה ההודית הקלאסית- מלווה את מיטב האומנים הישראלים שעוסקים במוסיקה זו, וחברה באנסמבל "מאיא-טרי".
שילה גרנות – סיטאר
שילה בילה את 20 השנים האחרונות בלימוד מעמיק על תוך סודות המוזיקה ההודית מידיו של פנדיט אמרנט מישרה ז"ל. במהלך השנים פיתח את קולו הייחודי,מופיע מנגן ומלמד בארץ ובעולם.
אליהו אהרון – בנסורי
נשפן ישראלי הודי. נולד וגדל בישראל למשפחת עולי קוצ׳ין, ומגיל צעיר נמשך לצלילים הייחודיים. אליהו החל ללמוד את הסגנון ההינדוסטאני בישראל, מהחלילן רון כהן (שפאץ), והמשיך בעקבות הצלילים לבומביי, ללמוד מפנדיט הארי פרסאד צ׳אורסיה.

פרטים

תאריך:
יום שני 15.04
זמן:
19:0023:00
אירוע קטגוריה:

Upcoming Eventsאירועים קרובים

Jerusalem | Bar